• KIOS (N) C1 ZA zaterdag speeldag gemengd

  • KIOS (N) C1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blauw, MikeTechnische staf
    Spierenburg, LiekeTechnische staf
    Tintelen, Jordy vanTechnische staf

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 13:00Fiducia C1 - KIOS (N) C1Europahal
    5 feb. 14:40KIOS (N) C1 - Fortissimo C1Estafette
    12 feb. 14:15Victum C1 - KIOS (N) C1Weteringhoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden KIOS (N) C1 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KVA/Oranje Nassau C14211322575
    2Fiducia C13111252413
    3OKV C131112025-53
    4KIOS (N) C12110141313
    5Fortissimo C12101141312
    6Victum C100000000
    7GG/IJskoud de Beste C220021217-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hunnekink, JolijnTeamspeler
    Koeze, InesTeamspeler
    Leij, Jens van derTeamspeler
    Tampung, MikkyTeamspeler
    Vliet, Iris van derTeamspeler
    Zanten, Joost vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Fiducia C1

    VS

    KIOS (N) C1

    29 januari 202213:00 uur
    Europahal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    KIOS (N) C1

    C-jeugd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd