• Colofon

    Colofon seizoen 2020 - 2021                                                                                                                           www.kvKIOS.nl

     

    Dagelijks Bestuur (bestuur@kvkios.nl)

    Bert Koeze                     Voorzitter                       bkoeze@planet.nl

    Cynthia van der Vliet      Bestuurssecretaris          cynthia@kvkios.nl

    Pauline Warning             Penningmeester              penningmeester@kvkios.nl       

    Albert Klingenberg         Lid                                 albert@kvkios.nl

    Shelley Kool                  Lid                                 shelleykool@hotmail.com

    Timeon Schot                Aspirant lid                     timeon@kvkios.nl

    Mike Blauw                   Aspirant lid                     mike@kvkios.nl

     

    Algemeen (secretaris@kvkios.nl)

    Nicolette Hulsbos, extern secretariaat, ledenadministratie.

     

    Vertrouwenspersoon (kvkiosvertrouwenspersoon@gmail.com

    Tjitske Wilken

     

    Wedstrijd/Technische Commissie senioren/junioren  (TC@kvkios.nl)

    Jan Willem Heemstra, Stefan Wagemans, Patricia Kroon, Jeltje de Vries en Timeon Schot

    Assistentie van Tessa Puijk , Henny Kool en Ineke Duizendstra

    Vacatures voor versterking

                  

    Technische Commissie jeugd (tcj@kvkios.nl)

    Rico Landman, Jeanet Donker, Rick Blom, Olaf van Tintelen, Angelique Hulsbos en Perry Kool

    Ondersteuning op specifieke taken: Erik Naaijen (scheidsreichters), Olga Gatersleben, Cobi Landman en Lisa Landman (verschillende schema’s voor zaaldienst etc.), Casper Vos  (wedstrijdzaken@kvkios.nl) en Marian van Tintelen (kampioenencoördinator)

     

    Stichting Eugenie Previnaireweg - SEP, beheert de opstallen voor kv KIOS (sep@kvkios.nl)              

    Stephan Janszen (Voorzitter), Ralph van Ingen (Bestuurslid Technische zaken & Klusgroep), Rob Landman  (Penningmeester en Secretaris).

                  

    Kantinecommissie (kantine@kvkios.nl)

    Suzanne Tampung, Inge van Beem, Petra van den Boogaard, Rob Landman, Theo Miedema en Stephan Janszen

     

    Schoolkorfbalcommissie (schoolkorfbal@kvkios.nl)      

    Vacature voor contact naar scholen (met overdracht door Saskia Wilken , Erik Naaijen (wedstrijd,- scheidsrechter schema), Ivette van de Wiel, Vacatures.

    Organisatie spellencircuit groep 1-2:  Ilse Landman, Bo van Tol , Simone Heemstra, Anouk Harting, Lisa Landman

     

    Ledenwervingscommissie (ledenwervingscommissie@kvkios.nl)

    Marjan Onderwater, Cynthia van der Vliet, vacature      

     

    Vrijwilligerscoördinatie (vrijwilligers@kvkios.nl)

    Nadja Bantz, Marjolein ten Dam, Marian van Tintelen (teamcoördinator) , Monique Klingenberg (teamcoördinator) en Cynthia van der Vliet (waarnemend)

     

    Supportersvereniging (supportersvereniging@kvkios.nl)

    Tim Gatersleben, Indy Tampung, Mara Roeloffs, Aimee Gijzenberg, Rohan van Tintelen, Damian van Asperen, Kevin van Beek, Mike Blauw (coördinator)

     

    Feestcommissie sen/jun (kiosfeestcommissie@gmail.com)       

    Lisa Gatersleben, Danique Wilken, Suzanne Tampung, Daan Landman, Kevin van Beek, Timeon Schot

     

    Feestcommissie jeugd (kiosjeugd@gmail.com)

    Mirjam van Ingen, Monique Klingenberg, Patricia Kroon, Carolien Elshout en Lieke Veltman.

     

    Sponsorcommissie (sponsoring@kvkios.nl)                     

    Bert Koeze, Rivanny Troenokarso, Inge van Beem, Marjan Onderwater, Suzanne Tampung, Peter Roeloffs

     

    Communicatie (kiosweekbericht@gmail.com)

    Femke Hoogweg en Brenda Naaijen (weekbericht), Henny Kool (perscontacten), Femke Hoogweg (magazine, magazine@kvkios.nl)

                                               

    Webteam (webteam@kvkios.nl)

    Oscar van der Leij ,  Olaf van Tintelen, Feike Heida en Albert & Monique Klingenberg

     

    Kluscommissie

    Kaj Aalberts, Robin v.d. Zwet, Ralph van Ingen , Johan de Jong en Erwin van Rhoon

     

    Kampcommissie jeugd (kamp@kvkios.nl)

    Mirjam van Ingen, Jeanet Donker en Patricia Kroon.