• Commissies KV KIOS

    Overzicht commissies – Seizoen 2022-2023

     

    Dagelijks Bestuur (bestuur@kvkios.nl)

    Lars Aalberts                 (interim) Voorzitter      

    Jeanet Donker               Secretaris                       secretaris@kvkios.nl

    Pauline Warning             Penningmeester              penningmeester@kvkios.nl      

    Lisa Gatersleben            Lid                                 Lisa@kvkios.nl

    Jeroen Vos                    Lid                                 jeroen@kvkios.nl

    Nikola Jovanovic            Lid                                   

     

    Ledenadministratie (ledenadministratie@kvkios.nl)

    Marlies Kesseler, ledenadministratie

     

    Vertrouwenscontactpersoon (kvkiosvertrouwenspersoon@gmail.com)

    Tjitske Wilken en Yvonne Vos

     

    Wedstrijd/Technische Commissie senioren/junioren  (TC@kvkios.nl)

    Patricia Kroon, Jeltje de Vries, Timeon Schot en Lars Dijkstra

    Assistentie: Marjolein Meijer.

    Coaches: John,  Larsse, Lars D, Timeon, en Paula en Dennis( van Tintelen)

                

    Wedstrijd/Technische Commissie jeugd (tcj@kvkios.nl)

    Perry Kool, Aimee Gijzenberg, Mayra van Tintelen, Angelique Hulsbos (Rusman), Peter Buntjer en Ron van der Ham.

    Ondersteuning op specifieke taken: Erik Naaijen (scheidsrechters),  Casper Vos  (wedstrijdsecretariaat jeugd), Marian van Tintelen (kampioenencoördinator), Elles Drieman (coördinator wedstrijdshirts)

     

    Korfbalmaterialen

    Bart Landman

     

    Kantinecommissie (kantine@kvkios.nl)

    Suzanne, Inge van Beem, Petra van den Boogaard en Sabine van Hulzen

     

    Schoolkorfbalcommissie (schoolkorfbal@kvkios.nl)            

    Erik Naaijen (wedstrijd-, en scheidsrechtersschema), Arjan Lock 

    Organisatie spellencircuit groep 1-2:  Ilse Landman, Bo van Tol, Anouk Harting, Lisa Landman

     

    Ledenwervingscommissie (ledenwervingscommissie@kvkios.nl)

     Cynthia van der Vliet en Debbie Timmer

     

    Vrijwilligerscoördinatie (vrijwilligers@kvkios.nl)

    Jeroen Vos, Corine Boogaard (teamcoördinator)

     

    Feestcommissie sen/jun (kiosfeestcommissie@gmail.com)        

    Lisa Gatersleben,  Daan Landman, Kevin van Beek, Timeon Schot

     

    Feestcommissie jeugd (kiosjeugd@gmail.com)

    Mirjam van Ingen, Monique Klingenberg, Carolien Elshout, Lieke Veltman, Tina van Haeringen en Lydia Buntje-Dijkszaal.

     

    Sponsorcommissie (sponsoring@kvkios.nl)                  

    Bert Koeze, Suzanne, Inge van Beem, Peter Roeloffs, Susy Deliane (administratie)

     

    Communicatie (weekbericht@kvkios.nl)

    Femke Hoogweg en Brenda Naaijen (weekbericht)

                                           

    Webteam (webteam@kvkios.nl)

    Albert en Monique Klingenberg en Paul Scheffers

     

    Kluscommissie (kluscommissie@kvkios.nl)

    Kaj Aalberts, Robin v.d. Zwet, Erwin Scheurs, Johan de Jong , Erwin van Roon, Jako van Tol en Wim Hijne.

     

    Kampcommissie jeugd (kamp@kvkios.nl)

    Mirjam van Ingen, Paula van Laere en Patricia Kroon.